דף הבית    צוות המומחים שלנו         אודותינו    תחומי הטיפול    אורומדיק בתקשורת           דרכי הגעה        שירותים         צור קשר    Информация на русском языке   
   פורום אורומדיק

אורומדיק - מרכז רפואי אורולוגי מייסודו של פרופ' ג'ק בניאל בבית החולים אסותא


מהי מרפאת אורומדיק?
 
 
 
מרפאת אורומדיק מובילה את הרפואה האורולוגית הפרטית בישראל בתחומי האורולוגיה השונים. אורומדיק מאגדת אורולוגים מומחים בכל תחומי האורולוגיה ואת שיטות הטיפול המתקדמות והמובילות בעולם הרפואה לצד צוות אדמיניסטרטיבי מנוסה המלווה את המטופל לכל אורך הדרך.
בהקמת המרכז חרתנו על דגלנו לתת למטופלינו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, לצד תפיסת שירות אשר מציבה במרכזה את ההחלמה המלאה שלך - המטופל.
 
מרפאת אורומדיק כוללת מגוון רחב של פתרונות רפואיים בעולם הכירורגיה האורולוגית 
ניתוחים רדיקלים של הערמונית עם שימור עצבי הזיקפה, כריתה של כיס השתן ושיחזור ממעי, כריתה של בלוטות למפה בסרטן האשכים תוך שימור עצבים.
 
טיפול במחלות השכיחות של דרכי השתן של אצל גברים, ניתוחי ערמונית מוגדלת בגישה כירורגית סגורה או פתוחה, ע"י אורולוגים מומחים.
 
כריתת ערמונית רובוטית
 
ייעוץ וקביעת תוכנית איבחון, טיפול ומעקב אונקולוגי לגידולי ערמונית, שלפוחית השתן, כליה, אשכים (טיפול הורמונלי, כימותרפיה והקרנות).
 
טיפול בכל סוגי האבנים בכליה ובשופכן ע"י אורולוגים מומחים באמצעים מתקדמים ע"י ריסוק חוץ גופי או תוך גופי עם לייזר, המלצה לטיפול רפואי ומניעת הישנות. 
 

 
מרפאת אורומדיק מאגדת אורולוגים מומחים מובילים בתחומי האורולוגיה השונים

  • פרופ' ג'ק בניאל - המייסד והמנהל רפואי של המרכז, מנהל האגף האורולוגי בביה"ח בילינסון, מומחה באורולוגיה אונקולוגית.

  • ד"ר דוד ליפשיץ - מומחה לאנדו אורולוגיה, מנהל היחידה לאנדו אורולוגיה, בית חולים השרון.

  • ד"ר ירון ארליך - מומחה לכירורגיה אורולוגית, בית חולים השרון
  • ד"ר אלי רוזנבאום - מנהל היחידה לאונקולוגיה אורולוגית בבי"ח בילינסון, מומחה באונקולוגיה של כיס השתן, כליות, אשכים וערמונית.
  • ד"ר דוד מרגל - מומחה בכירורגיה אורולוגית אונקולוגית ובגילוי מוקדם ומניעה של מחלות הסרטן בביה"ח בילינסון ובמרכז לסרטן דוידוף
  • ד"ר יוסף שמואלי- אורולוג מומחה להפרעות בתפקוד המיני ופריון הגבר, רופא בבית חולים בילינסון, במרפאת אסותא ובמרפאת הרצליה מדיקל סנטר.
 


הקו המנחה את מרפאת אורומדיק הוא מצוינות: אבחנה מדויקת של הבעיה באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בניית תכנית טיפול אולטימטיבית וביצוע הפרוצדורות על ידי אורולוגים מומחים בעלי ניסיון ומוניטין.

לקביעת פגישת ייעוץ התקשרו אלינו בטלפון 03-7645160 או השאירו פרטים באתר
 
 
 

קליניקית "אורומדיק" ב"אסותא" מציגה: מרפאת סרטן הערמונית הראשונה בישראל

עם רופאים מומחים בעלי שם * עם המילה האחרונה בטכנולוגיה של התחום * ועם כל קשת הבדיקות המתוחכמות ביותר * שיוכלו לכוון את הטיפול * ולחסוך בדיקות פולשניות, ניתוחים או טיפולים * הכל כדי לתת לא רק רפואה מעולה – אלא גם מותאמת אישית (לנתונים הגנטיים והמולקולריים של המטופל) * באווירה נעימה, מקצועית ומכבדת * עם יחס אישי ובגובה העיניים

השנים האחרונות הביאו עמן בשורות חדשות לאבחון ולטיפול בגידול בערמונית – הסרטן הנפוץ ביותר אצל גברים בישראל ובעולם המערבי. כיום, בין היתר בזכות בדיקות גנטיות מתוחכמות, ניתן להחליט בצורה טובה ומושכלת יותר על קיום ביופסות או ביצוע ניתוח.

» ייעוץ לתוצאה גבוהה של PSA  בבדיקות דם
 

 

 

 

הרופאים המומחים באורומדיק

 

אורולוגיה אונקולוגית

אורולוגיה כללית

 

אונקולוגיה

 

הדמיה ואבחון

 
 


אורולוג | סרטן האשכים | סרטן כליות בדיקת psa | ערמונית מוגדלת  | ניתוח פרוסטטה
פרופ' ג'ק בניאל | ד"ר דוד ליפשיץ ד"ר אלי רוזנבאום גידול בערמונית | אורולוגים מומחים | בלוטת הערמונית © כל הזכויות שמורות ל-Uromedic