אדניות הגליל
0524-833843

 אדניות עץ מחיר, לחץ: כאן

לצפיה בכל קטלוג המוצרים, לחץ: כאןדף הבית 

אדניות מעץ איכותיות במגוון רחב

 
מתיאמות לתנאי חוץ ופנים

WOODEN PLANTERS

אין כמו היופי של העץ הטבעי הוא מיוחד ואין כל תחליף לעץ הטבעי הנותן את תחושת היופי והחמימות של הגן והטבע.
אדניות הגליל בונות אדניות מעוצבות וחזקות במגוון גדול העומדות בתנאים קשים לרבות שמש וגשם. ההקפדה על חוזק ואיכות והם בעדיפות עליונה היות ובית האדנית (בחלק או באזור הפנימי) נמצא תחת לחצים קשים כתוצאה מהאדמה,
 המים והשורשים כמו כן, תהליך הצמיחה של הצמח והשורשים המתפתח בתוך האדנית העץ בעצם צורך משאבים ומקום להתרחבות והתפתחות פנימית הגורם גם ללחץ על הקירות הפנימיים כלפי החוץ.
אדניות הגליל לוקחת בחשבון את כל השיקולים השונים הנידרשים לבניית האדנית עץ ,אחרת האדנית לא תעמוד בתנאים הקשים ותשחק עד כדי כשל   ותתפרק.  
לפיכך האדניות העץ שלנו זקוקות לתחזוקה בסיסת פשוטה והיא ניגוב במטלית לחה ומריחתה בשיכבת שמן נדיבה, רצוי בשמן פשתן לעץ הניתן לרכישה בכול חנויות חומרי הבנין השונים. טיפול פשוט זה יאריך את חיי האדנית לשנים רבות, הטיפול גם ירענן את העץ ויתן לו חיים חדשים.
כמו כן,
מסופקות עם יריעות איטום מיוחדות פנימיות.
אדניות עץ מעוצבות שלנו הם איכותיות ומשתלבות יפה עם,רהוט גן וגינה שונים כמו כן משתלבות בתיחום בתי קפה,מסעדות,גג,אולמי שמחות,בתי מלון וארוח ועוד....
שימושי של אדניות אחרות... כגון:
אדניות עץ למרפסת,אדניות למעקה,אדניות למעקה זכוכית,אדניות עץ לגינה,אדניות עץ,מתנות לגינה,אדנית לאדן חלון....
החברה מחוייבת לשרות ללא פשרות, יחס אדיב ,עמידה בלו"ז,מחיר הוגן הנותנת חווית קניה מהנה.
חלק מעבודות הפרוייטים שלנו היו בבית החולים כרמל...מרכז רפואי כפר ורדים...אולם שמחות גני לוי... בתים פרטיים ועוד.........
אדניות הגליל היא בית מלאכה מתמכה בייצור אדניות יפות מעץ בעבודת יד ובאיכות גבוהה ובמבחר אדניות רחב...ממוקם בגליל המערבי.
העיצובים הם קלאסיים נקיים עדינים המשרים יופי מיוחד.
החומרים והצבע הם איכותיים מתאימים לתנאי חוץ ופנים,שומרות על בדוד טמפרטורה המטיבה עם התפתחות הצמח.
פרופילי העץ הם מעץ אורן איכותי,בנוי בטכניקה של "שתי וערב" גלוייה וסמויה הנותנת חוזק מיוחד, המוצרים והמידות הם סטנדרטיות וניתן גם להתאמה אישית בתאום מראש.
משלוחים בפריסה ארצית עד דלת הבית או סניף הדואר ,למעט אזורים חריגים הנגב ואילת, במידה ונידרש משלוח לאזורים חריגים יש צורך לתאם מראש.
חברת אדניות הגליל מספקת אדניות איכותיות צבועות עם יריעות פנימיות מיוחדות לאיטום וכן ניקוזי מים רלוונטיים וע"פ הצורך גם אדניות עץ עם ניקוזן שבד"כ מבוצע בגדלים גדולים ורחבים.

תודה
חברת אדניות הגליל
0524-833843
מבחר אדניות ומחירים לחץ: כאן

פייסבוק:    


 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים