קנבס לנד - כל המחירים באתר לאחר 55% הנחה. מחירים הכי זולים בארץ!

קנבס לנד-Canvas Land הדפסה על קנבס
מומלץ אינדקס אתרים

הדפסת תמונות על קנבס 

קנבס איכותי מתוח על מסגרת עץ ומוכן לתלייה
במחיר מבצע מטורף


הדפסה על קנבס איכותי

מה זה בעצם תמונות על קנבס:
הדפסה על קנבס הוא תחום שהפך לפופולרי משנות ה-90. אחת השימושים הנפוצים הינו הדפסת תמונות על קנבס למטרת עיצוב פנים. קנבס שלנו הוא בד איכותי מתוח על פרופיל עץ כולל לכה להגנה ומוכן לתלייה. אנו מבטיחים שתואבו את זה!


למה להדפיס תמונות על קנבס:
תמונות מודפסות על קנבס זו מתנה נהדרת ומקורית לאנשים אהובים ודרך טובה לרענן את האווירה בבית, משרד וכל חלל אחר. ישנם מספר רעיונות להדפסה: קולאז' על קנבס , קומפוזיציית תמונות על קנבס, תמונות מחולקות. תעשו מתמונות שלכם יצירת אומנות אמיתית!

תמונות על קנבס

הדפסת תמונות על קנבס

קצת עלינו:
קנבס לנד היא חברה המובילה בישראל בתחום הדפסת תמונות על קנבס למטרות שונות. הדפסת תמונות על קנבס בשבילינו הוא תהליך ייצור אומנותי שמתבצע לפי שיטה קלאסית: הדפסה על קנבס איכותי, מתיחה על מסגרת עץ, ציפוי לכה אקרילית להגנה נגד דההיה, שריטות, מים ועוד. אנו אוהבים להדפיס תמונות!


שאלות נפוצות

  1. למה להדפיס בקנבס לנד? הצוות שלנו מורכב מאנשים שהגיעו מתחום האומנות ועושים את העבודה מכל הלב. חשוב לנו שתאבו את העבודה שלנו.

  2. מה היא טכנולוגיית הדפסת תמונות על קנבס שלנו?  אנו משתמשים בפלוטרים מתקדמים של חבקה HP, דיו פיגמנטי ללא חומרי סולבנט, בדי קנבס כותנה איכותיים, לכה אקרילית להגנה. קנבסים שלנו מיועדים לעיצוב פנים ונשמרים לאורך שנים.

  3. מה הוא זמן המינימלי להדפסת תמונות על קנבס? ניתן לבצע הזמנה תוך 3 שעות באיסוף עצמי ותיאום מראש.

  4. האם ניתן להגדיל את התמונה על קנבס שכבר מודפסת? כן, ניתן להביא תמונה מודפסת ולסרוק אותה אצלנו לקובץ דיגיטלי מתאים להדפסה.

  5. למה לא מומלץ להשתמש להדפסה בתמונות שעברו דרך פייסבוק, ווטס אפ או כל אפליקציה אחרת? תמונות שעברו דרך אפליקציות טלפוניות או אתרים חברתיים יורדות באיכות והן פחות מומלצות להדפסה מעל גודל 40x60 ס''מ.
LIKE US ON FACEBOOK
CanvasLand
Canvas Land - הדפסה על קנבסWebix - בניית אתרים | בניית אתרים בחינם