עבודות שליכט, הכנה לצבע וצביעה מקצועית

שליכט

שליכט צבעוני משלב מראה צבעוני, בעל טקסטורה וחשוב מכל הגנה מעולה מפני מפגעי אקלים

צבע

דרך מהירה לשינוי אופי והאווירה בבית בתוכו ומחוצה לו

 

שפכטל

מורחים שפכטל בכמה שכבות על גבי קירות ותקרות - ומקבלים בתמורה משטח ישר, נקי מחורים וסדקים

המלצה (גלינה רזבוזוב)

אני גרה בדירה ישנה, היא אמנם מתוחזקת אבל היה צורך בצביעה יסודית, הייתה אצלנו רטיבות ועובש וטיח מתפורר והחלטתי סוף סוף לצבוע מחדש את הדירה.

חיפשתי איש מקצוע אמתי ולא חאפר שיעשה עבודה טובה ומקצועית. את שלום מצאתי באינטרנט, ראיתי המלצות טובות והחלטתי לפנות אליו.
המחיר שלו היה טוב בעבורי ולכן החלטתי לסגור אתו. שלום עשה עבודה טובה בתנאים לא קלים. זו דירה ישנה והייתה המון עבודה. שלום עשה תיקוני טיח ושפכטל, טיפל ברטיבות איפה שהיה צורך עם חומר מיוחד וצבע את הקירות והתקרות בצורה מאוד מדויקת וטובה.
הייתי מרוצה ממנו מאוד, שלום בן אדם מאורגן, מסודר, אמין, נקי מאוד, פדנטי והכי חשוב אפשר לסמוך עליו. הדירה נראית נהדר עכשיו וזה רק בזכותו. מומלץ מאוד.
גלינה, ירושלים

המלצה (משה יואל)

הסורגים אצלנו בדירה עדיין טובים וחזקים אבל הצבע הלך ודהה וחלק ממנו גם התקלף. רציתי לצבוע מחדש את הסורגים בצבע עמיד לאורך זמן. חיפשתי בעל מקצוע שיעשה את העבודה הזאת על הצד הטוב ביותר. קבלן שאני מכיר המליץ לי על שלום. יצרתי אתו קשר ולקחתי ממנו הצעת מחיר. ההצעה של שלום הייתה טובה יחסית לבעלי מקצוע אחרים שבדקתי ולכן לקחתי אותו לעבודה. שלום סיים את הצביעה ביום אחד. זו הייתה עבודה לא קלה בכלל. את הצבע אני קניתי בעצמי, צבע שמן איכותי ושלום עשה את הצביעה בצורה סבלנית וטובה בגלל שהסורגים מחוברים הייתה לו גישה בעייתית אבל הוא עשה עבודה יפה ויסודית, עבר יפה על כל הנקודות הקשות והסורגים נראים לגמרי אחרת עכשיו. אני הייתי שבע רצון משלום ומעבודתו היפה ואני ממליץ עליו בשמחה. משה, ירושלים

המלצה (ליזה)

אל שלום מחברת "שלומנט שיפוצים", פניתי בעקבות המלצה מפה לאוזן ויחד עם הצעת המחיר ששלום נתן לי, החלטתי לסגור איתו את העבודה. מהרגע הראשון, שלום נתן לי תחושה של בן אדם שאני יכולה לסמוך עליו במאה אחוז, הוא איש נחמד ונעים וניתן לסמוך על המילה שלו שהוא יגיע לעשות את העבודה ויסיים אותה בזמן. ואכן שלום עמד בכל מילה שלו בצורה יוצאת מהכלל. מדובר בצביעה של כל הבית כולל תיקוני טיח שביקשתי ממנו לעשות.
ליום עבודה שלום הגיע בזמן וישר נכנס לעניינים. הוא עשה עבודה מקצועית ומסורה, הוא ביצע את תיקוני הטיח בצורה מאוד יסודית ודאג לעשות פינישים אחרונים שעשו את כל ההבדל - הקירות נראו מצוין לאחר הטיפול המסור של שלום. קיבלתי את הבית בחזרה חדש, יפה, וגם נקי למרות שמדובר בעבודה מלכלכת, שלום טרח לעשות ניקיון רציני כמו שצריך. אני מאוד מרוצה, עשה עבודה יפה במחיר סביר לחלוטין!
ליזה.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים