נתניהו: ביצענו את המשימה שהתחייבנו לבצע

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לחיסול רוצחי שלושת הנערים הלילה בחברון ושיבח את שירותי הביטחון על חיסול המרצחים ■ שר הביטחון: הבטחנו כי נניח את ידנו על הרוצחים ושולחיהם – וקיימנו

ישיבת הממשלה במועצה האזורית חוף אשקלון. צילום: חיים צח, לע"מ ישיבת הממשלה במועצה האזורית חוף אשקלון. צילום: חיים צח, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר הבוקר בפתח ישיבת הממשלה: "כשמצאנו את הגופות של נפתלי, גיל-עד ואייל, אמרתי ש"מי שביצע את החטיפה והרצח של הנערים שלנו – דמו בראשו"; הוספתי, "לא נשקוט ולא נרפה עד שנגיע לאחרון שבהם ואין זה משנה היכן ינסו להסתתר"; ואמרתי "זוהי המשימה הראשונה שלנו והיא תבוצע". הבוקר היא בוצעה.

"אמרנו מהרגע הראשון שהחמאס אחראי לחטיפה ולרצח ועם הצטברות ההוכחות שהבאנו, חמאס הודה שהוא עומד גם מאחורי הפיגוע הזה.

נתניהו שיבח את העבודה המודיעינית המעולה של השב"כ. "אני מבקש לשבח את השב"כ, לוחמי הימ"מ וצה"ל. בשם אזרחי ישראל אני מצדיע לכם על הפעולה המדויקת והחשובה. אנחנו נמשיך להכות בטרור בכל מקום. אמרתי ליד חברון עיר האבות ימים אחר הרצח ש"נרדוף אויב ונשיגם ולא נשוב עד כלותם". והיום בבוקר, יד הצדק של ישראל, היד הארוכה והקרובה השיגם".

בפתח הדברים ציין ראה"מ נתניהו ששוחח הבוקר עם הוריהם של נפתלי, גיל-עד ואייל ז"ל ואמר להם: "בפרוס השנה החדשה, ששום דבר לא יקהה את כאבם ושום דבר לא יחזיר את הנערים היקרים, המקסימים הללו. אבל אמרתי להם שיש חשבון של צדק, אמרתי להם שביצענו את המשימה שהתחייבנו לבצע לפניהם ולפני עם ישראל כולו".

המשך לקרוא>>>

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בדיווח החדשותי.
הייתם עדים לאירוע? שמעתם סיפור שעשוי לעניין? צילמתם תמונות מיוחדות?
שילחו אלינו את הסקופ שלכם לכתובת firstnews939@gmail.com

  • האופוזיציה מתאחדת: "לבטל את הקיצוץ בצהרונים"

    האופוזיציה מתאחדת: "לבטל את הקיצוץ בצהרונים"

  • אייכלר: "לא נסכים להמשך ההתעללות בילדי ישראל"

    אייכלר: "לא נסכים להמשך ההתעללות בילדי ישראל"

  • מבקר המדינה יבחן את נסיעתו של שר החוץ לאוסטריה

    מבקר המדינה יבחן את נסיעתו של שר החוץ לאוסטריה