052-9536280 

                                                                                            
 

   פנים ארגוני    בין לקוחותינו    אודות
 
 
 
 
 
 
 
חברת מעיינות זוקפת את הישגיה ואת הצלחתה ליכולתה המוכחת "לעבוד על החושים". כחברת תקשורת-שיווקית מובילה, אנו משמשים בית, המהווה מקור השראה ליוצרים עתירי דמיון וכישרון, בשלושה תחומים עיקריים: הוצאה לאור, אודיו, ווידיאו, מתוך כוונה לתת מענה מקורי למגוון רחב של אתגרים.
 
הוצאה לאור
חטיבת ההוצאה לאור מפתחת כותרים ייחודיים, צעד אחד לפני כולם: אנחנו חושבים ונושמים תדמית – ולכן, עולם התוכן שאנו יוצרים מותאם באורח מדויק למזמין. אנו כותבים ומפיקים ספרי תיעוד וביוגרפיות, אלבומים היסטוריים ואלבומים ייעודיים במגוון נושאים כגון: ניהול, בריאות, ספורט, משפחה, ארץ-ישראל, חגים דת ומסורת, בישול, טיולים, זהירות בדרכים וכיו"ב.
את הספרים ניתן להתאים, למתג או להקדיש, על פי רצונו של הלקוח.
 
 
מארזי שי
בליווי מוצרים משלימים תואמים, המשמשים מתנה ייחודית ובעלת ערך, אנו יוצרים מארזי שי מגוונים, המוטעמים במיוחד לטעמו ולצרכיו של הלקוח.
במארזים אנו משלבים ממגוון הספרים שלנו אנו במארזי מתנה עם תבלינים, שוקולד, דבש, יין או שמן איכותי; ניתן להגיש אותם בהידור או בפשטות, לצרף ספר טיולים לצידנית, ספר ברכות חגים לבקבוק יין, או ספר מתכוני פיקניקים לערסל. כל מוצר קד"מ או מתנה מקובלת בשוק מקבלים שידרוג למתנה המשדרת איכות ותרבות, כאשר מצרפים ספר שי, שנשאר שימושי תמיד.
את מארזי השי ניתן כמובן למתג או להקדיש על פי רצון הלקוח.
 
 
מארזים מוזיקליים ממותגים
חטיבת המוזיקה עורכת ומפיקה מארזים מוזיקליים ממותגים, על פי טעמו והעדפותיו של הלקוח - החל ממוזיקה קלאסית של גדולי המלחינים וכלה במוזיקה פופולארית מכל הזמנים.
המארזים המוזיקליים מוגשים בפני עצמם, או בליווי חוברת הקדשה או מיתוג, ובצרוף מוצרים נוספים – כל זאת על מנת לענות על צרכיו של הלקוח.
 
 
מחברות ומוצרי נייר
 
מעיינות מפיקה מחברות ומוצרי נייר בכריכה קשה, רכה, מגנטית, עם חיתוך אמנותי, עם לוגו מוטבע או מובלט,עם גרפיקה בלבד או עם גימיקים; מחברת משולבת עם לוח מחיק, עם מחשבון או עם לוח שנה - כל שילוב שעולה על דעתכם ניתן לייצר.
ואם אין לכם רעיון ואתם רוצים מוצר מקורי, אנו נשמח להמציא עבורכם משהו שעוד לא נראה בשוק.
 
 
לוחות שנה ויומנים
חברת מעיינות מפיקה לוחות שנה ויומנים כשי לעובדים או ללקוחות. בין מגוון המוצרים ניתן למצוא את לוחות השנה והיומנים המקובלים בשוק, יחד עם מגון רחב של רעיונות למוצר מקורי וייחודי המוגש בפני עצמו או כחלק מחבילה ממותגת כוללת.
 
 
למחשב ולמשרד
מעיינות תהפוך כל מוצר סטנדרטי הנמצא כיום במשרד, מחובר למחשב הנייח או הנייד, או אביזר נלווה לרכב - למוצר ממותג וייחודי.
אנו נספק עבורך את הרעיון, את המוצר, ואת כל פתרונות המיתוג האפשריים, המתאימים למוצר הנבחר.
מוצרים סטנדרטיים אלו, בתוספת נגיעה אישית של בית העסק, הופכים למוצר שי ייחודי ויוקרתי לחלוקה לעובדים וללקוחות בכל אירוע.
 
 
סרטי תדמית
חטיבת הווידיאו הפיקה עד היום כ-80 סרטי תדמית, הסברה והדרכה לחברות, לארגונים ולמוסדות ציבור בעברית ובלועזית. לחברה ציוד צילום באיכות שידור, תסריטאים, במאים ואמצעי עריכה מתקדמים. כמו כן מתמחה החטיבה בהפקת סרטים לאינטרנט, להשקות, לתערוכות ולמרכזי מבקרים. 
בשנים האחרונות התכבדנו להעמיד את יכולת ההפקה שלנו לרשותן של מיטב החברות והארגונים במשק הישראלי ובינהם: בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מסד, מנפאואר, ההסתדרות הרפואית בישראל, ברק 013, נטוויז'ן, סלקום, הבנק הישיר הראשון, הבנק הבינלאומי הראשון, יורוקום, רשות הדואר, דלק, אלדן, הפניקס, אלבר, נייס, גולד וורק, שרינג פלאו, ישראכרט, האגודה לתרבות הדיור, משרד התחבורה, לשכת הפרסום הממשלתית, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, המועצה האזורית שדות נגב, התאחדות התעשיינים, קרלסברג - ועוד.
 
 
מעיינות דואגת ללקוחותיה משלב הרעיון ועד הגשת המוצר הסופי ללקוח, כל זאת במקצועיות ואדיבות. הלקוח אינו נזקק לידע מקצועי מוקדם. יחד עם זאת, אנו מגישים לפניכם לקט מונחים מעולם הדפוס, ההפקה והפרסום, באם תרצו לטעום משהו מעולם עשיר זה.

 

 
 
  
  
 בין לקוחותינו: