052-9536280 

                                                                                            
 

   פנים ארגוני    בין לקוחותינו    אודות
 
 
 
 
 
 
חברת מעיינות עוסקת בייזום ובשיווק של ספרים, אלבומים מארזי שי ומוצרי קד"מ. מוצריה הייחודיים של החברה מופצים בחנויות הספרים וברשתות השיווק, ומשווקים בכמויות מסחריות לוועדי עובדים, למוסדות, לחברות ולארגונים. זה שנים שאנו מפתחים ספרים ייחודיים, צעד אחד לפני כולם. אנחנו חושבים ונושמים תדמית – ולכן, עולם התוכן שאנו יוצרים מותאם באורח מדויק למזמין. אין כמעט נושא או עניין שלא מצא בשנים האחרונות פתרון יצירתי ואיכותי על שולחנות התכנון שלנו. מוצרינו משמשים את לקוחותינו בכנסים, בוועידות, באירועי השקה, כשי ללקוחות או כשי לעובדים. עם לקוחותינו נמנים הבנקים המובילים, חברות הביטוח, חברות תרופות והייטק, וכן רשימה ארוכה של משרדי פרסום ומפיקים.
 
 
אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון המוצרים המופיעים באתר, ולפנות אלינו בכל רעיון או צורך אחר, ואנחנו נשמח להפוך את המחשבה למוצר איכותי ויוקרתי.
 
 
ספרים -
ספרי מתכונים: הכל על אוכל המשלב בישול, אפיה, תבלינים, שוקולד, פירות, ומתכונים לארוחות מלאות מארוחת הבוקר ועד ארוחת החג. ספרי ספורט: מביאים מן המגרש את הרגעים הגדולים השמורים בלב כל אוהד מכור או מתחיל.
ספרי הדרכה: המציעים הסברים וההלצות. בתחום המסורת: ניתן למצוא שלל עיצובים מקוריים להגשת ברכות והגדות, לשבת ולחג.ספרי האומנות והעיון: מציגים מבט אומנותי ומיוחד באמצעות שירה, צילומים ועוד.

מוזיקה - החל ממוזיקה קלאסית, ישראלית או לועזית, של גדולי המלחינים וכלה במוזיקה פופולארית מכל הזמנים.

לוחות שנה, יומנים , מחברות ומוצרי נייר.

גאדג'טים לרכב, למחשב ולמשרד - שפע מוצרים הניתנים למיתוג, ומהווים מתנה איכותית ויוקרתית.

מארזי מתנה המשלבים ספר, לוח שנה, או כל מוצר אחר עם תבלינים, שוקולד, דבש, יין או שמן איכותי. כל אלה מוגשים באריזה ייחודית ואיכותית והניתנים למיתוג.
 
 
לוחות שנה ויומנים ייחודיים 
ממותגים ובעיצוב אישי -
 מתנה לעובדים וללקוחות. 
 
 
 
 
מגוון ספרים המשקפים
את ייחודו של הארגון שלכם.
הספרים מבוססים על ההיסטוריה של הארגון או המלצות העובדים.
 

 
 
 
מתנה יוקרתית המספרת
את סיפורה של מדינת ישראל.
מתאים במיוחד ללקוחות פרימיום.
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 


 
 
  
  
 בין לקוחותינו: