בס"ד
עזרה רגשית עצמית – האם זה אפשרי?

(ולמה זו יכולה להיות הע
זרה הטובה ביותר...)

למי מאיתנו אין רגשות שליליים, שהיינו שמחים להעלים או לפוגג? כעס, אכזבה, מרירות, דכאון, חרדה, פחד קהל, טראומות, עצבות, חסכים... כמה מאיתנו באמת נקיים מכל אלו ואין להם מה להרוויח ולהתקדם על ידי עזרה רגשית?

מה שקורה הוא, שכשמדברים איתנו על "עזרה רגשית", מיד עולה בדעתנו המילה "פסיכולוג" או "מטפל" ולאחריה מגוון אסוציאציות לא נעימות: בושה מהצורך להעזר וממילא הכחשה של הצורך הזה, עייפות מהמחשבה על חיפוש מטפל שבאמת יבין ובאמת יעזור, קושי גדול מעצם הרעיון לשתף מישהו זר בקשיים אישיים (ולעיתים עם סיבות שלא ברורות אפילו לנו עצמנו) אמונה קדומה ש"ממילא הדברים האלה לא עוזרים..." וכמובן, ההוצאה הכספית הגדולה...

ונקודה נוספת: האם שמת פעם לב לכך, שהעולם הפנימי שלך, כולל המחשבות, הרגשות והתחושות, אינו נגיש באופן ישיר לאף אדם בעולם, מלבד לך עצמך? את הרכב, תוכל להשאיר במוסך ולבוא מחר. אפילו את הגוף, תוכל להפקיד בידיו האמונות של רופא מומחה. אבל הנפש... אליה אין גישה לאף אחד, רק לך עצמך. בעולם הפנימי שלך – אתה הוא המומחה!

באופן תיאורטי, אם היה בידינו כלי מוצלח לעזרה רגשית, משהו שלא מצריך לימודים של שבע שנים, משהו שכל אחד יכול לעשות בו שימוש, משהו שבאמת באמת עובד, היינו יכולים, יחד עם הנגישות שלנו לעולם הפנימי שלנו, לעזור לעצמנו בעצמנו בעזרת המומחה מספר אחד לעולמנו הפנימי, זה שמכיר ומבין אותנו הכי טוב, בזמננו החופשי והפנוי, אצלנו בבית ו...כן! פשוט בחינם!

טוב, אז לפני שתכעסו עלי שאני מייצר בכם אשליות, רציתי ליידע אתכם שאכן כן, ישנו כלי כזה בעולם. קוראים לו "שיטת העבודה". שיטת "העבודה" היא כלי לעזרה רגשית הן לעצמי והן לאחרים, המשלבת באופן מונומנטלי פשטות וזמינות מחד ועוצמה ויעילות מאידך.

ננסה להסביר במילים ספורות איך משתמשים בשיטת "העבודה": כל רגש נובע ממחשבה שקיימת בליבנו ואנחנו מאמינים לה ומזדהים איתה. אחרי שזיהינו את המחשבה הגורמת לנו סבל, אנו כותבים אותה על דף, חוקרים אותה בעזרת ארבע שאלות מרכזיות והופכים את המחשבה הראשונה. מה זה עושה? זה מוביל אותנו בזמן ממש קצר, ממצב של סבל רגשי הנובע ממחשבות, למצב של רווחה רגשית, שמחה אמיתית ועוצמה פנימית.

ריבוי השימוש ב"עבודה" בונה בתוכנו נגישות תמידית אל העוצמה והשלווה הקיימים בתוכנו, מחזק את הביטחון העצמי, מגביר את האופטימיות ואת שמחת החיים ומשפר מערכות יחסים באופן מפתיע.

לא מאמינים לי? נסו בעצמכם! כאן, ממש בתחתית המאמר הזה, תוכלו ללא עלות, להוריד חוברת מלאה בתוכן נקי, עמוק ומקצועי להכרת ולימוד שיטת "העבודה" שיאפשר לכם עזרה רגשית אמיתית לעצמכם וליקיריכם. אל תחמיצו את השעה, הורידו אותה עכשיו... –          

להורדת החוברת החינמית לעזרה רגשית עצמית


לחץ פה
לצפיה בהרצאה המרתקת
"איך ניצור בתוכנו רווחה רגשית?"


לחץ פה